همین امروز تحویل یا ارسال رایگان آنلاین خود را درخواست کنید! منقضی می شود در

06:53:20

درباره ما

ما ممکن است به طور خودکار اطلاعات خاصی را در مورد شما بر اساس رفتار شما در وب سایت ردیابی کنیم. ما از این اطلاعات برای انجام تحقیقات داخلی در مورد دموگرافیک، علایق و رفتار کاربران خود برای درک بهتر، محافظت و ارائه خدمات به کاربران خود استفاده می کنیم. این اطلاعات به صورت انبوه جمع آوری و تجزیه و تحلیل می شود. این اطلاعات ممکن است شامل نشانی اینترنتی باشد که به تازگی از آن وارد شده‌اید (خواه این نشانی اینترنتی در وب‌سایت باشد یا نه)، نشانی اینترنتی که بعداً به آن می‌روید (خواه این URL در وب‌سایت باشد یا نه)، اطلاعات مرورگر رایانه، آدرس IP شما، و سایر اطلاعات مرتبط با تعامل شما با وب سایت. همچنین ممکن است IP/IP دستگاه تلفن همراه شما را با شخص(های) ثالث به اشتراک بگذاریم و تا آنجا که می دانیم، زندگی و بازنمایی هایی که این شخص(ها) به ما داده اند، این اطلاعات ذخیره نمی شود. strong>

خط‌مشی رازداری ما در شرایط و ضوابط استفاده از وب‌سایت/برنامه گنجانده شده است و هر از گاهی بدون اطلاع قبلی ممکن است تغییر کند. اکیداً توصیه می شود که به طور دوره ای خط مشی رازداری ما را همانطور که در برنامه/وب پست شده است مرور کنید.

اگر در مورد این خط مشی رازداری توضیحاتی دارید، لطفاً در تماس با ما در  info@borobazar.com .

text-map
text-map

شرکت برای محافظت در برابر از بین رفتن، سوء استفاده و تغییر اطلاعات تحت کنترل خود، رویه های فیزیکی، الکترونیکی و مدیریتی مناسبی را در نظر گرفته است. به عنوان مثال، سرورهای شرکت فقط برای پرسنل مجاز قابل دسترسی است و اطلاعات شما برای تکمیل تراکنش و ارائه خدمات درخواستی شما بر اساس نیاز به اطلاع کارکنان و پرسنل مجاز به اشتراک گذاشته می شود. اگرچه شرکت تلاش می کند تا از محرمانه بودن اطلاعات قابل شناسایی شخصی شما محافظت کند، انتقال هایی که از طریق اینترنت انجام می شود را نمی توان کاملاً ایمن کرد. با استفاده از وب سایت، موافقت می کنید که شرکت هیچ مسئولیتی در قبال افشای اطلاعات شما به دلیل اشتباهات در انتقال و/یا اقدامات غیرمجاز اشخاص ثالث نخواهد داشت.

لطفاً توجه داشته باشید که شرکت از شما درخواست نخواهد کرد. هرگونه داده یا اطلاعات حساس را از طریق ایمیل یا تلفن به اشتراک بگذارید. در صورت دریافت چنین درخواستی از طریق ایمیل یا تلفن، لطفاً هیچ داده یا اطلاعات حساسی را پاسخ ندهید/ افشا نکنید و اطلاعات مربوط به آن را به  info@borobazar ارسال کنید. .com  برای اقدام لازم

text-map
text-map
text-map

Built on a proprietary technology stack, the Grocers platform serves as a convergence of consumers looking for everyday essentials, partner stores who serve their needs efficiently, and manufacturers looking for a channel to reach a nation of consumers. While our technology caters to the burgeoning population of urban India, it is ready and poised to serve the next 100+ million Indians who are yet to start shopping online.

We believe the ecosystem we power can transform the lives of a billion Indians significantly over the coming decade. They will have access to everyday essentials like groceries at the best value, be able to discover products that improve their health and wellbeing, and spend more meaningful time with their families – with the assurance that their essential needs are being looked after by us. On the other side of this virtuous cycle are the millions of local businesses catering to a nation’s needs, helping create more opportunities for employment, growth, and above all, a better life.

text-map

ایمن باش، ایمن باش!!

BoroBazar is leading the charge in transforming India’s vast, unorganized grocery landscape through cutting-edge technology and innovation. We believe every Indian deserves the opportunity to continually improve their life – a process that often begins at home. As part of our mission of helping consumers make healthier, better choices when buying everyday products, we make a wide range of high-quality grocery and household products accessible, affordable, and available right at their doorsteps.

برای سوالات رسانه لطفا با ما تماس بگیرید:  press@borobazar.com.

برای تمام سوالات دیگر، به ما مراجعه کنید  تماس با ما  صفحه.

با اپلیکیشن موبایل ما، فروشگاه آنلاین خود را آسان تر کنید

کالابرتر خرید آنلاین را سریع و آسان می کند. مواد غذایی را تحویل بگیرید و بهترین غذاهای فصلی تازه مزرعه را سفارش دهید.

اپ استور
فروشگاه Play